Projekt VODA
25. svibnja 2013.
Smotra projekata “BAŠTINA U VJERI”
29. svibnja 2014.

Smotra projekata u Dubrovniku

Dječji vrtić Ploče po prvi je put sudjelovao na međužupanijskoj Smotri projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo, koja se održala u Dubrovniku. Naš vrtić sudjelovao je na prezentaciji s 4 projekta:

Ciljevi projekta su: razvijati kompetencije potrebne za planiranje i rad na projektima iz područja nacionalnog odgoja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
  • bolje razumijeti procese odvijanja projekta te vođenje postupka zapažanja i bilježenja
  • steći znanja i sposobnosti za vrednovanje projekata
  • steći znanja potrebna za kvalitetno predstavljanje projekata

ped.god. 2012. / 2013.

Obzirom da smo prvi put sudjelovali u ovako velikoj prezentaciji projekata na kojoj je prikazano 30-setak projekata iz županijskih vrtića, zadovoljni smo postignutim predstavljanjem rada u obliku vođenih projekata u našem vrtiću.

Tekst napisala i uredila Sanda Zekaj, ravnateljica