Područni objekt Komin jedan je od područnih objekata Dječjeg vrtića Ploče, a nalazi se u prizemlju Osnovne škole "Ivo Dugandžić Mišić".

Prostor vrtića sastoji se od dva dijela: u jednom je smještena mješovita skupina poludnevnog boravka koja radi u jutarnjem terminu od 7.30 - 13.00 sati, a u drugi je smještana mješovita skupina poludnevnog boravka koja radi u poslijepodnevnom terminu od 13.30 - 19.00 sati.

Dječji vrtić Komin polazi 42 - je mališana uzrasta od 3. godine do polaska u osnovnu školu. Jutarnju skupinu - Lađare - vodi odgojiteljica Maja Medak, a poslijepodnevnu - Gusare - odgojiteljica Željana Radonić.

I KRUH JE NEKAD BIO MALI


Djeco, ako niste dosad znali
i kruh je nekad bio mali!
Pšenično zrno on je bio
pa se u brašno pretvorio.

To brašno glatko cijelo
tražilo je baš bijelo odijelo.
I kako legenda govori
našlo ga je u pekari.

U pekari pekar pravi
od brašna tijesto pravi.
A od tijesta u toplini
Naraste kruh rumeni.

Eto, ako niste dosad znali
I kruh je nekad bio mali.

Lađari s odgojiteljicom

Vrijeme adventa


Iščekivanje najveselijih dana u godini počeli smo pripremanjem slatkih paketića za adventski kalendar. Najdražem svecu pisali smo pisma, ugostili ga i malom priredbom zahvalili na darovima. I ove smo godine sudjelovali na Božićnoj priredbi u Pločama te u našem vrtiću upriličili priredbu za naše najmilije. Novu godinu dočekali smo s pjesmom, plesom i šampanjcem.


Dani kruha


I ove godine tijekom mjeseca listopada obilježili smo Dane kruha.
Slikali smo, izrezivali, lijepili, modelirali slanim tijestom.....
U suradnji s roditeljima predškolci su posjetili pekaru "Nikolac" i vidjeli kako nastaje kruh.
Našim najmilijima upriličili smo priredbu poslije koje je svećenik blagoslovio djecu i košarice pune ukusnih peciva.
2a

PODRUČNI VRTIĆ KOMIN

099 589 2838