Nabava opreme u sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II"

 

Projekt „Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II“ privodi se kraju. Tijekom ljeta nastavili smo s nabavom opreme u cilju podizanja kvalitete rada i boravka naše djece u vrtiću. U novoj pedagoškoj godini djecu će dočekati nove igračke, uređeni prostori, a nastavili smo i promovirati čitanje u najranijoj dobi nabavom kvalitetnih slikovnica.

 

UP.02.2.2.16.0222- Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda *sadržaj ovog dokumenta isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ploče


Nabava opreme u sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II"

 

Projekt "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II", osim što unapređuje odgojno-obrazovni rad, omogućuje nam podizanje kvalitete uvjeta rada svim djelatnicima Dječjeg vrtića Ploče. U sklopu projekta izrađena je nadstrešnica nad prostorima kuhinje, nabavljeni su parni čistači, vrtna ograda, ogradice za djecu, kao i mnoštvo kvalitetnih slikovnica i igračaka za djecu.

 

UP.02.2.2.16.0222- Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda *sadržaj ovog dokumenta isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ploče


Nabava opreme u sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II"

 

U cilju podizanja kvalitete rada naše ustanove nastavili smo s nabavom nove opreme i didaktike za rad s djecom u produljenom radnom vremenu s posebnim naglaskom na unaprjeđenje provođenja Programa ranog učenja engleskog jezika i novog programa Posebni program lutkarstva.

 

Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.  

UP.02.2.2.16.0222- Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda *sadržaj ovog dokumenta isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ploče

Nastavili smo s unaprjeđenjem kvalitete rada našeg vrtića nabavom opreme i didaktike iz sredstava osiguranih projektom Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II. Uz neophodna sredstva za rad djeci, pribavili smo i tehničku podršku u obliku printera i projektora, a i podigli smo kvalitetu zraka u skupini nabavkom odvlaživača zraka. Na božićnoj priredbi djeca su zasjala u narodnim nošnjama koje su također sašivene iz sredstava Projekta.

Nadamo se da će navedeno poslužiti za što kvalitetniji i ugodniji boravak naše djece u Vrtiću.

Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.Nabava opreme u sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II"

 

U sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II“ koji financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, nastavili smo s nabavom materijala za djecu koja su korisnici produljenog boravka. U cilju poticanja čitanja od najranije dobi, razvoja kreativnosti i mašte nabavili smo dodatnu literaturu. Dio literature će se koristiti u radu za poticanje darovitosti djece od najranije dobi.

 

Nabavili smo i materijale za rad, crtanje i izradu lutki, a kako bismo djeci omogućili i što kvalitetniji boravak vani osigurali smo i sjenila za dvorište.

Nadamo se da će navedeno poslužiti za što kvalitetniji i ugodniji boravak naše djece u Vrtiću.
Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.

UP.02.2.2.16.0222- Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda *sadržaj ovog dokumenta isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ploče


Nabava opreme u sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II"

U sklopu projekta "Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II“ koji financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, nabavili smo za djecu koja su korisnici produljenog boravka slikovnice, didaktičke igračke i nove sprave za vanjsko dvorište. Provedbom projekta “ Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II " omogućeno je uvođenje produljenog radnog vremena u našim objektima koji nude 10-satni program čime se omogućava usklađivanje poslovnog i obiteljskog života kroz prilagođavanje radnog vremena dječjeg vrtića potrebama roditelja. Našim odgojiteljima, stručnim suradnicima i ostalim djelatnicima kroz projekt smo omogućili dodatno stručno usavršavanje, literaturu i sredstva za rad što će povećati kvalitetu provedbe programa predškolskog odgoja i naobrazbe. Dobivenim sredstvima nabavljeni su sljedeći materijali koje možete pogledati i u našoj galeriji:  
 1. Barbarina škrinja za odjeću
 2. Miffy je zločesta
 3. Miffy mala vila
 4. Mornar
 5. Pilot Boris
 6. Što Miffy oblači
 7. Tko je u zološkom vrtu Miffy
 8. Ana u svijetu bez granica
 9. Bicikl
 10. Elmer i izgubljeni medo
 11. Pravi prijatelji
 12. Prijetelji
 13. Što bi bilo kad
 14. Tko zna kako izgleda krokodil
 15. Zatvori knjigu nasilja
 16. Kutija puna osjećaja
 17. Sva lica osjećaja
 18. Knjiga Sad se vidi, sad se zna
 19. Knjiga Naše kolo veliko
 20. CD Naše kolo veliko
 21. Njihalica na opruzi Patka x 2
 22. MINI garaža x 3
 23. Konstruktor magneti x 4
 24. Valjak za pijesak – cesta x 3
 25. Valjak za pijesak - pruga x 4
 26. Kute za odgojitelje
 27. Radna obuća za odgojitelje
Slikovnice potiču cjelokupni razvoj djeteta; razvoj kreativnosti i mašte, govora i komunikacije te razmišljanja i zaključivanja. Didaktičke igračke pozitivno utječu na razvoj motorike, govora, vizualne percepcije, koncentracije i pažnje te logičkog mišljenja.
Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.


" Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima "

Grad Ploče nositelj je projekta koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog Fonda.

Više o projektu ...