parallax background

Konferencija „Snaga je u nama!“

Skupina Bubamare ove je godine sudjelovala u projektu „Abeceda zdravog odrastanja“. Tema projekta bila je „Dentalna higijena i zdravlje zubi djece predškolske dobi“. Nakon odrađenog projekta odgojiteljice Željana R. i Marina K. dobile su poziv za sudjelovanje na konferenciji gdje im je uručena nagrada - treće mjesto za njihov projektni rad.

https://www.mlijecnizub.hr/magazin/za-odgojitelje/objavljeni-pobjednici-prvog-izdanja-abecede-zdravog-odrastanja/110

 

 

 

Likovni natječaj 58. Đakovačkih vezova

Folklorni odbor Đakovačkih vezovauz podršku Grada Đakova i Turističke zajednice grada Đakova, sedmu godinu za redom organizirao je likovni natječaj u sklopu programa Malih vezova. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je „Narodne nošnje mojega kraja“.  Na natječaj je pristiglo ukupno 693 rada iz 18 vrtića i 62 osnovne škole.

https://djakovacki-vezovi.hr/rezultati-likovnog-natjecaja-58-dakovackih-vezova/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2oDWDegL-Eqzc1BQH-Efc0TSNh8oIHzUAr9vH5lrwjYjwna1IfBBF0yl8_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

 

Prvo mjesto za svoj rad osvojila je Josipa P. uz svoje mentorice Željanu R. i Marinu K.