Vrtićke maškarice
4. ožujka 2014.
Tjedan mozga
16. ožujka 2014.

Vuk i kozlići


07.03.2014.

Uživali smo danas u autorskom projektu ansambla Lutkarskog kazališta Mostar "Vuk i kozlići" i slatko se nasmijali krezubom vuku s jednim zubom koji nije mogao pojesti kozliće.

Čak i maleni jasličari nisu ovaj put pobjegli nego su ostali do samog kraja na svojim mjestima. Iako je ipak pala pokoja suzica, hrabro su izdražali, a reakcije malenih izazivale su smijeh svih ostalih, kada su tijekom predstave na pojavljivanje vuka skakali na noge i vikali: "To je vuk, evo ga...vuk".

1v

Predstavu povodom Dana Vrtića gledala su djeca iz centralnog vrtića i područnih vrtića Komina i Rogotina u vrtiću u Pločama, a za djecu u područnom vrtiću u Staševici predstava je bila organizirana u prostorijama osnovne škole.

5v

07.03.2014.