Kodovi sigurnosti na vodi
26. studenoga 2022.
Tiho, tiho pada List za listom žut…
28. studenoga 2022.

Vukovar


17.11.2022.


Najljepše je imati djecu, jer djeca su budućnost, ona su nada u bolje sutra, vjera da će ono što slijedi zaštititi starost. Kad čovjek ima djecu, onda je sve bolje, jer kad vas svi napuste, opet vam ostaju vaša djeca. Sve to pak povećava vašu odgovornost jer, ako želite bolju budućnost, onda morate svim silama nastojati da tome i sami pridonesete.
Naučiti djecu da se smiju, da misle lijepo, da ih upozorite da njihova htijenja ne budu veća od nebeskog svoda, da njihove ruke ne prljaju ničija djetinjstva i ničije želje, morate ih jednostavno naučiti da ljube.

Siniša Glavašević


17.11.2022. godine Dječji vrtić Ploče je obilježio Dan sjećanja na Vukovar paljenjem svijeća i izradom likovnih radova posvećenih našem Gradu heroju i svima koji su život dali za slobodu naše zemlje i naše djece. Vječno smo im zahvalni.