Vukovar
27. studenoga 2022.
Sv. Nikola u Dječjem vrtiću
7. prosinca 2022.

Tiho, tiho pada
List za listom žut…


24.11.2022.


Uz Vivaldijev koncert za violinu „Jesen“ i recitaciju odgojiteljice Nade počela je Jesenja priredba u Dječjem vrtiću Ploče. Prethodile su joj pripreme pozornice, glumaca, lutaka, a posebni ugođaj stvorili su naš slikar Ivo i jesenja dama Olivera.
Odgojiteljice Sanja, Marina, Anita, Atina, Željana i Nada pretvorile su se u šumske životinje i odvele nas sve u šumsku pustolovinu malog ježića koji nas je podsjetio na važnost i dragocjenost roditeljske ljubavi i brige.
Na kraju je sve završilo zajedničkom pjesmom i plesom.U Područnom objektu Birina svečanost je počela igrokazom “Ples lišća” u izvedbi odgojiteljica Zdenke Žderić i Sande Zekaj. Nakon toga glumci su bili i djeca te su izveli igrokaz “Jesenko”.
Sve je završeno zajedničkim pjevanjem jesenjih pjesama i plesom.