Regionalna smotra projekata iz područja NPOOLJP – Dubrovnik
19. travnja 2016.
Ruksak pun kulture
5. lipnja 2016.

Smotra projekata vjerskog katoličkog odgoja

U Dubrovniku se održala 3. regionalna smotra projekata iz područja katoličkog vjerskog odgoja Dubrovačke biskupije, na kojoj je naš vrtić sudjelovao s projektom "Milosrdni samaritanac", proveden u redovnoj mješovitoj skupini s integriranim vjerskim odgojem. Autorica projekta je odgojiteljica u vjeri Ždenka Žderić.

Projekt je zasluženo dobio veliki aplauz i brojna priznanja prisutnih pa možemo reći, bez lažne skromnosti, da je bio jedan od cjelovitijih projekata koji je vrlo uspješno proveden s djecom u skupini.

14.05.2016.

 
Na 3. regionalnoj smotri naš vrtić sudjelovao je s projektom “Milosrdni samaritanac”, proveden u redovnoj mješovitoj skupini s integriranim vjerskim odgojem.

Tekst napisala i uredila Sanda Zekaj, ravnateljica