Milosrdni Samarijanac
30. svibnja 2015.
Smotra projekata vjerskog katoličkog odgoja
14. svibnja 2016.

Regionalna smotra projekata iz područja NPOOLJP - Dubrovnik

Regionalna smotra projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo Vlade RH ove se godine održala 18.i 19.4.2016. godine u Dubrovniku, a naš vrtić sudjelovao je s tri projekta:

  1. "BASNE U ŽIVOTU DJECE" - odgojiteljica Amra Katić
  2. "ŽIVOT NA SJEVERNOM POLU" - odgojiteljice Snježana Merdžan i Zagorka Radonić - Burić
  3. "ZUBI" - odgojiteljica Maja Medak
Projekti su prezentirani u formi plakata.
U 5 minuta, na koliko je ograničeno predstavljanje projekata, od strane svojih autorica predstavljeni su odgojiteljima, stručnim suradnicima i voditeljici programa smotre NPOOLJP za Dubrovačko - neretvansku i Splitsko - dalmatinsku županiju mr.sc. Andreji Silić, višoj savjetnici za predškolski odgoj, koja je ujedno obavljala dužnost suca - procjenitelja i koordinatorima smotre iz dubrovačkih i splitskih vrtića.

19.04.2016.

Regionalna smotra projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo Vlade RH.

Tekst napisala i uredila Sanda Zekaj, ravnateljica