Dječja olimpijada
2. lipnja 2015.
Izlet u Sinj
5. lipnja 2015.

Mala zelena gusjenica


03.06.2015.

Pravo malo kazališno remek - djelo za djecu u izvođenju Amaterskog kazališta iz Opuzena imali smo danas priliku u našem vrtiću gledati i uživati u rasplesanim scenama s odličnim pjesmicama.

Malena zelena gusjenica, nestrpljiva u svom odrastanju, otišla je od kuće. Nećemo vam otkriti što je sve proživjela na svom putu odrastanja i pretvaranja u prekrasnog leptira, već ćemo vas pozvati na uživanje u ovoj izvrsnoj dječjoj priču koju je napisala Nives Madunić Barišić. Režiju, glazbu i pjesme potpisuje naš Pločanin Hrvoje Barbir Barba, a oblikovanje svjetla i ton Marijo Jurković. Kostime su osmislile i izradile Suzana Mušan i Tina Dragobratović, uz veliku pomoć roditelja.

Pogledajte predstavu i uživajte....

03.06.2015.