Tjedan crvenog križa
14. svibnja 2015.
Mala zelena gusjenica
3. lipnja 2015.

Dječja olimpijada


02.06.2015.

14. Olimpijski festival dječjih vrtića Dubrovačko - neretvanske županije ove se godine održao u Konavlima.

U jutarnjim satima krenuli smo na krajnji jug naše županije, točnije, naša prva stanica bila je Župa Dubrovačka, gdje nas je ljubazna domaćica - ravnateljica vrtića Marija Jelić pozvala na ručak i osvježenje prije poslijepodnevnog natjecanja. Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo na toplom dočeku, odličnom ručku i potrebnom osvježenju i odmoru koji nam je bio zaista potreban na putovanju.

Usprkos tropskoj vrućini bez vjetra koja je vladala ovog dana, mi smo se hrabro borili i sve izdržali.

Nismo se, naravno, vratili bez zasluženih odličja:SKOK U DALJ DJEVOJČICE - BRONCA


nositeljica je naša lakonoga djevojčica
MIA UJDUR

02.06.2015.