Mala zelena gusjenica
3. lipnja 2015.
Pegazi u Narodnoj knjižnici Ploče
5. lipnja 2015.

Izlet u Sinj


05.06.2015.

Na već tradicionalno putovanje, našu "prvu malu ekskurziju" na seosko gospodarstvo "Mustang" pored Sinja i posjet Sinju, krenuli smo ovog prekrasnog, sunčanog dana u ranim jutarnjim satima.

Željno smo očekivali polazak i bili na nogama već od 5 ujutro.Lijepo i toplo vrijeme pratilo nas je cijeli dan i učinilo nam je boravak na seoskom gospodarstvu vrlo ugodnim. Igrali smo nogomet, trčali, razgledali seosko imanje, skoro svi smo jahali konje, što je nezaboravno iskustvo.

Nakon ručka i kratkog odmora u hladovitom dijelu igrališta krenuli smo put Sinja, gdje smo posjetili Crkvu Gospe sinjske i izmolili se. Po izlasku nas je čekalo osvježenje sladoledom koje su nam obećale naše odgojiteljice.

Ispraćeni prvim kapima ljetne kiše, krenuli smo put naših Ploča.

05.06.2015.