Dramsko-scenski program – aktivnosti u travnju

Glazbeni program – aktivnosti za travanj 2021.
14. svibnja 2021.
Aktivnosti za darovite – travanj 2021.
14. svibnja 2021.

travanj, 2021.


Skupina „Ribice“sa svojim odgajateljicama Danijelom Bjeliš i Tanjom Matuško usvajali su i interpretirali kroz dramski program igrokaze: Roda i žaba, Proljetno kreketanje, Cvjetni razgovor, Cvijet i bubamara te priče: Travanjsko buđenje, Kako je cvijet upoznao svijet te velik broj prigodnih pjesama.

Mjesec travanj svojim žarkim suncem pretvorio je našu sobu u cvjetnu livadu.Odgojiteljica Zdenka s djecom pripremila je igrokaz „Tužni kelj“. Djeca su promatrala slike kelja i pravi kelj. Crtali su ga i opisivali. Nacrtani kelj i gusjenicu smo izrezali i nalijepili na štapiće, a paravan smo napravili od kartona koji smo obojili. Naučili smo tekst i predstava je mogla započeti!