Dan policije
14. listopada 2013.
Karius i Baktus
18. listopada 2013.

Solidarnost na djelu


15.10.2013.

I ove godine mališani našeg vrtića, kako centralnog tako i naših područnih vrtića Komina, Rogotina i Staševice, uz velikodušnu potporu i zalaganje svojih roditelja, rado su se odazvali 41. Sabirnoj akciji Hrvatskog Crvenog križa "Solidarnost na djelu 2013.", u prikupljanju prehrambenih i higijenskih potrepština za one kojima je pomoć najpotrebnija.
Motiv akcije sabran je u četiri riječi koje svaki novi dan iznova učimo i nastojimo živjeti: suosjećam, djelujem, volontiram i pomažem.

U prostorijama pločanskog Crvenog križa dočekale su nas ravnateljica Martina Vrankić i njene djelatnice koje su nas opet počastile onim što jako volimo: SKATKIŠIMA.....

Našim dragim roditeljima i svima ostalima koji su nas podržali i odazvali se ovoj humanoj akciji možemo reći samo HVALA, HVALA, HVALA što svaki put kada treba darujete svoje veliko srce i tako nas učite da i mi budemo isti.....

Nadamo se nastavku suradnje na vrlo korisnim radionicama Zavoda za javno zdravstvo iz Dubrovnika.

15.10.2013.