POLICA OSIGURANJA – CROATIA OSIGURANJE d.d.
21. rujna 2022.
Obilježavanje Europskog tjedna sporta
27. listopada 2022.

Posjet policiji


29.09.2022.


29. rujna policijski službenici i službenice svečano obilježavaju Dan policije i blagdan svog zaštitnika, svetog Mihovila. Tim povodom djeca Dječjeg vrtića Ploče, skupine Bubamare, Hobotnice, Lađari i Gusari, posjetila su Policijsku postavu u Pločama. Dočekali su ih baloni, bomboni, sokovi, prigodni pokloni i nasmijani policijski službenici.Ni djeca nisu došla praznih ruku već su djelatnicima poklonila svoj doživljaj policije izražen putem crteža, upakiran u zanimljivu umjetničku skulpturu.

Tijekom posjeta djeca su se upoznala s radom policije, posjetila su prostorije u kojima se nadgleda državna granica, provirili su u zatvor, a za kraj su upoznata i sa službenim policijskim vozilima. Ispraćena su lajanjem policijskog psa i zvukovima sirena.Dječji vrtić Ploče zahvaljuje cjelokupnoj Policijskoj postaji Ploče na srdačnoj dobrodošlici i ugodnom druženju.