Savjete za roditelje vezano za polazak djece u dječje vrtiće
22. svibnja 2020.
Informacije za roditelje djece koja kreću na testiranje i upis u prvi razred
31. svibnja 2020.

Obavijest roditeljima


OBAVIJEST O ORGANIZACIJI RADA DV PLOČE OD 22.05.2020.

20.05.2020.

Poštovani roditelji,

Prema Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_skole.pdf objavljenim dana 20. svibnja 2020. Dječji vrtić Ploče kreće s radom prema tim preporukama. Mijenjaju se uvjeti polaska djece u vrtić stoga vas molimo da upute proučite. Smjernice o dolasku u Ustanovu biti će objavljene sutra na našim stranicama.

Potrebno je unaprijed donijeti djetetove stvari potrebne za boravak u vrtiću i to za cijeli tjedan. Sljedeći petak ostavljene stvari preuzimate i nosite kući na pranje, a nove za idući tjedan morate već u petak ostaviti u vrtiću.

Ruksak sa stvarima donesite u petak (22.5.2020.) na glavni ulaz Centralnog vrtića u vremenu od 8 do 10 sati gdje će se organizirati preuzimanje stvari.

Roditelji djece koja pohađaju dječji vrtić u Pastoralnom centru trebaju odnijeti ruksak u prostorije svojih skupina u isto vrijeme (dakle u Pastoralni centar u petak 22.05.2020. od 8 do 10 sati), a roditelji djece iz područnih vrtića u njihove skupine (22.05.2020. od 8 do 10 sati u Područne odjele Komin/Rogotin/Staševica).

Napomena: na djetetovom ruksaku je potrebno vidljivo naznačiti ime i prezime djeteta.


Zahvaljujemo na razumijevanju,
Uprava DV Ploče