Nabava opreme u sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II”
13. rujna 2022.
Nabava opreme u sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II”

U sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II“ koji financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, nabavili smo za djecu koja su korisnici produljenog boravka slikovnice, didaktičke igračke i nove sprave za vanjsko dvorište.

Provedbom projekta “ Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II ” omogućeno je uvođenje produljenog radnog vremena u našim objektima koji nude 10-satni program čime se omogućava usklađivanje poslovnog i obiteljskog života kroz prilagođavanje radnog vremena dječjeg vrtića potrebama roditelja.

Našim odgojiteljima, stručnim suradnicima i ostalim djelatnicima kroz projekt smo omogućili dodatno stručno usavršavanje, literaturu i sredstva za rad što će povećati kvalitetu provedbe programa predškolskog odgoja i naobrazbe.

Dobivenim sredstvima nabavljeni su sljedeći materijali koje možete pogledati i u našoj galeriji:


 1. Barbarina škrinja za odjeću
 2. Miffy je zločesta
 3. Miffy mala vila
 4. Mornar
 5. Pilot Boris
 6. Što Miffy oblači
 7. Tko je u zološkom vrtu Miffy
 8. Ana u svijetu bez granica
 9. Bicikl
 10. Elmer i izgubljeni medo
 11. Pravi prijatelji
 12. Prijetelji
 13. Što bi bilo kad
 14. Tko zna kako izgleda krokodil
 15. Zatvori knjigu nasilja
 16. Kutija puna osjećaja
 17. Sva lica osjećaja
 18. Knjiga Sad se vidi, sad se zna
 19. Knjiga Naše kolo veliko
 20. CD Naše kolo veliko
 21. Njihalica na opruzi Patka x 2
 22. MINI garaža x 3
 23. Konstruktor magneti x 4
 24. Valjak za pijesak – cesta x 3
 25. Valjak za pijesak – pruga x 4
 26. Kute za odgojitelje
 27. Radna obuća za odgojitelje

Slikovnice potiču cjelokupni razvoj djeteta; razvoj kreativnosti i mašte, govora i komunikacije te razmišljanja i zaključivanja. Didaktičke igračke pozitivno utječu na razvoj motorike, govora, vizualne percepcije, koncentracije i pažnje te logičkog mišljenja.


Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.