Nabava opreme u sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II”
13. rujna 2022.
Nabava opreme u sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II”
14. srpnja 2023.

Nabava opreme u sklopu projekta “Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II”


Nastavili smo s unaprjeđenjem kvalitete rada našeg vrtića nabavom opreme i didaktike iz sredstava osiguranih projektom Dječji vrtić Ploče djeci i roditeljima II. Uz neophodna sredstva za rad djeci, pribavili smo i tehničku podršku u obliku printera i projektora, a i podigli smo kvalitetu zraka u skupini nabavkom odvlaživača zraka. Na božićnoj priredbi djeca su zasjala u narodnim nošnjama koje su također sašivene iz sredstava Projekta.

Nadamo se da će navedeno poslužiti za što kvalitetniji i ugodniji boravak naše djece u Vrtiću.


Ovim putem pozivamo i sve naše roditelje čija su djeca korisnici naših usluga da svoju djecu uključe u produljeni rad i iskoriste sve pogodnosti ovog projekta.