Glazba
1. kolovoza 2020.
Regionalna smotra projekata iz područja NPOOLJP – Šibenik
18. srpnja 2023.

Projekt “Sigurnije škole i vrtići”


pedagoška godina 2022./2023.


Cilj projekta „Sigurnije škole i vrtići“ je poboljšati znanja te ojačati kompetencije učenika u osnovnim školama, djece u vrtićima te njihovih učitelja i odgojitelja za teme pripreme za izvanredne situacije, prve pomoći, psihosocijalne podrške i sigurnosti u školama i vrtićima. Projekt je sufinanciran iz EU fondova u sklopu Erasmus + programa. U sklopu projekta oformljena je platforma koja je prvenstveno namijenjena učiteljima, odgojiteljima, stručnim suradnicima te drugim zainteresiranim skupinama, npr. djeci i roditeljima. Kada se odrade sve zadane aktivnosti, ustanova će dobiti potvrdu „Sigurna škola/vrtić“!

Dječji vrtić Ploče je 13. ožujka 2023. godine ostvario pravo na oznaku “Siguran vrtić” za pedagošku godinu 2022./2023. što nas nije zaustavilo u daljnjem provođenju aktivnosti.