Smotra projekata iz područja NPOOLJP
12. ožujka 2015.
Basne u životu djece
25. svibnja 2015.

Državna smotra projekata iz područja NPOOLJP - Zagreb

Sudjelujući na Županijskoj smotri projekata iz područja nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo vlade Republike Hrvatske za područje predškolskog odgoja, projekt „Različitosti“ prepoznat je kao primjer rezultata i pokazatelja sustavnog kvalitetnog rada na razvijanju kompetencija u području demokratskog građanstva.

Odgojiteljice Maja Medak i Željana Radonić navedeni projekt predstavljale su na Državnoj smotri projekata koja se održala 19. svibnja 2015. u Zagrebu.

19.05.2015.

Projekt „Različitosti“ prepoznat je kao primjer rezultata i pokazatelja sustavnog kvalitetnog rada na razvijanju kompetencija u području demokratskog građanstva.

Tekst napisala i uredila Sanda Zekaj, ravnateljica