Solidarnost na djelu
19. listopada 2015.
Mjesec hrvatske knjige
3. studenoga 2015.

Dani kruha


listopad 2015.

Tijekom cijelog mjeseca listopada 2015. godine u našem vrtiću provodili smo aktivnosti vezane za manifestaciju "Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove Zemlje".

Tako smo u sklopu aktivnosti u vrtiću u našoj vrtićkoj kuhinji pravili kokice, mijesili i pekli mirisna peciva koja smo podijelili i u slast pojeli.

Posjetili smo prodajne štandove pločanskih osnovnoškolaca ispred Crkve Kraljice Neba i Zemlje, koji su nas počastili slatkim pecivom.

Nije izostala ni posjeta trgovini koja prodaje kruh, peciva i kolače, kao ni posjeta Gradonačelniku u prostorijama Gradske uprave i gradskim djelatnicima, koje smo počastili toplim krofnicama koje su tog ranog jutra pripremile naše vrijedne kuharice, kojima još jedan put zahvaljujemo na trudu i strpljenju.

U POSJETU

Na završetku ovih dana ispunjenih izvrsnim mirisima u našem vrtiću posjetio nas je naš župnik Don Senko Antunović. U šetnji našim skupinama sve nas je darivao blagoslovljenim medaljonom, naučio nas veselu pjesmicu o Isusu i blagoslovio naša peciva.

U šetnji gradom posjetili smo našeg župnika u Crkvi, s njim zapjevali i darivali ga slatkim pecivima i kolačima.

i za kraj još poneka sličica ...

listopad 2015.