Razvoj govora i najčešći poremećaji jezično-govorne komunikacije djece predškolske dobi
2. siječnja 2017.
toMAgo
2. siječnja 2017.

Dan otvorenih vrata

07.03.2013.

Radionica za roditelje


U sklopu Dana otvorenih vrata 7.3.2013. kada smo u naš vrtić u jutarnjim satima pozvali roditelje i djecu koja ne idu vrtić, u poslijepodnevnim satima družili smo se s roditeljima kojima su djeca polaznici našeg vrtića na radionici za izradu uskršnjih ukrasa koje namjeravamo prodati uoči Uskrsa.

 

 

Naše mame uživale su u bojanju i ukrašavanju uskršnjih jaja, izradi cvjetića, leptira…. tehnikama koje su neke mame prvi put vidjele, što ih nije spriječilo da se prime posla i izvrsno ga obave, na obostrano zadovoljstvo.

Ugodno druženje u radu i razgovoru potrajalo je više od 2 sata, a odgojitelji su morali “požuriti” dovršavanje radova, koje bi zadigurno potrajalo i duže.