Aktivnosti za darovite – siječanj 2021.

Program za djecu s poteškoćama – aktivnosti u siječnju 2021.
12. veljače 2021.
Informatika – aktivnosti za siječanj 2021.
12. veljače 2021.

siječanj, 2021.


Kroz kosinu i različite otvore djeca istražuju zvukove.Pedagoginja Olivera Medak pojedinačno se i  grupno  poigrala s djecom. Jedan od zadataka za pametne glavice bio je smisliti što više riječi koje sadrže dva zaokružena slova. Zadatak nije bio nimalo lak. Tražio je puno koncentracije i razmišljanja, ali smo ga uspješno riješili.


I  grupni zadatak „Pronaći stvar iz prostorije ili se sjetiti nečega što ima obje osobine“ bio je zahtjevan. Pošto  djeca već  poznaju slova i znaju pisati nije bilo potrebe crtati. Djeca su ga uspješno svladala zajednički promišljajući i međusobno se pomažući pokušavajući smisliti različite odgovore.


Još uvijek su nam interesantne „Smart games“  kojima razvijamo naš mozak.