The Green Corner

Snow much fun with greetings cards
20. veljače 2024.

Dječji vrtić Ploče uključio se u  eTwinning zajednicu, a Područni vrtić Staševica  sudjelovao je  u projektu „The Green Corner“.

 

„The Green Corner“

 

 

Pridružili smo se partnerima iz Rumunjske, Turske i Španjolske u ekološkom projektu. Osmislili smo svoj zeleni kutak te nastojali  promjenom u sebi i oko sebe utjecati na kvalitetu života, a time i bolju budućnost.Nacionalna oznaka kvalitete


Dječji vrtić Ploče ovogodišnji je dobitnik Nacionalne oznake kvalitete. Priznanje je zaslužila skupina „Suncokreti“  PO Staševica za projekt „The Green Corner“  sa svojim voditeljicama projekta  Danijelom Rončević, odgojiteljicom  i Oliverom Medak, pedagoginjom.

Za djecu, Nacionalna oznaka kvalitete je poticaj i nagrada za uloženi trud, a za ustanove je to javno priznanje njihove predanosti kvaliteti i otvorenosti prema suradnji na europskoj razini.

eTwinningova oznaka  kvalitete je konkretno priznanje odgojno-obrazovnim djelatnicima, školama i vrtićima  za visoku razinu rada i  izvrsnost projekata.