Dan planeta Zemlje
30. travnja 2014.
Olimpijada 2014.
23. svibnja 2014.

Pomoć za poplavljena područja


20.05.2014.

1v

U tragediji koja je zadesila našu Slavoniju i koja nas je sve ostavila bez daha i riječi Gradsko društvo Crvenog križa Ploče uključilo se u akciju prikupljanja pomoći za poplavljena područja pa smo se i mi na njihov poziv priključili akciji pomoći svima koji su u jednom kratkom trenu ostali bez svega.

Obitelji naših malih polaznika pokazali su kao i do sada svoje veliko srce i po tko zna koji put potvrdili svoju humanost. Hvala svima koji su pomoć donijeli do nas ili na bilo koje drugo mjesto gdje se pomoć prikupljala.

U vrlo kratkom vremenu prikupli smo veću količinu odjeće, vode, hrane i higijenskih potrepština, koje smo isporučili Crvenom križu u Pločama.

Evo kako su male BUBAMARE radile i prikupljenu pomoć razvrstale .

3v

20.05.2014.