OBAVIJEST O ORGANIZACIJI RADA DV PLOČE OD 22.05.2020.
20. svibnja 2020.
Savjete za roditelje vezano za polazak djece u dječje vrtiće
22. svibnja 2020.

Upute roditeljima o postupanju tijekom dovođenja i odvođenja djece u Dječji vrtić Ploče

Upute roditeljima o postupanju tijekom dovođenja i odvođenja djece u Dječji vrtić Ploče

21.05.2020.

Poštovani roditelji, kako bismo osigurali što sigurnije uvjete za boravak djece u dječjem vrtiću molimo vas da pročitate i poštujete slijedeće upute o načinu dovođenja/odvođenja djece iz vrtića:

Dječji vrtić u Centralnom objektu i Pastoralnom centru počinje s radom u 6,00 sati. Organizira se boravak djece u dežurnoj skupini u trajanju od 6,00 do 7,00 nakon čega djecu preuzimaju matični odgajatelji. Pri dolasku, roditelj treba nazvati dežurnog odgojitelja koji na glavnim ulaznim vratima vrtića preuzima dijete. Roditelj ne može ulaziti u objekte vrtića. Obavijest o rasporedu dežurnih odgojitelja s kontakt informacijama bit će pravovremeno izvješen na ulaznim vratima DV Ploče.

Od 7,00h počinje redovni rad skupina. Kako bismo izbjegli veće gužve na ulaznim vratima, dovođenje djece će se organizirati na način da roditelji djece iz skupina jaslice i mlađe vrtićke skupine (odgojiteljice Željana R. i Katarina J./ Sanja K. i Anita D./ Tanja M. i Danijela B.) te roditelji skupine koju vode Snježana M. i Zagorka R. B. djecu predaju na glavnom ulazu Centralnog vrtića na način da pozivaju matičnog odgojitelja da preuzme dijete. Molimo roditelje da se pri tom pridržavaju propisanih epidemioloških mjera.

Roditelji starije djece čije skupine vode odgojiteljice Amra Katić i Nada Cvitanović te roditelji djece uključene u poludnevne skupine (odgojiteljice Zdenka Žderić i Anastazija Musulin) djecu dovode na sporedni ulaz iz dvorišta, gdje ih također preuzimaju matični odgojitelji koje pri dolasku trebaju kontaktirati telefonom.

Odvođenje djece odvija se na način da roditelj po dolasku kontaktira matičnog odgojitelja i preuzima dijete na ulazu na kojem ga je predao.

Dovođenje/odvođenje djece iz područnih vrtića i Pastoralnog centra odvija se uobičajenim načinom.

Vrijeme odvođenja djece uključene u poludnevne skupine je od 12,30 do 13,00h.

Vrijeme odvođenja djece za cjelodnevne skupine je od 14,30 do 16, sati.

Djeca koja borave u vrtiću i nakon 16 sati prelaze u dežurnu sobu te ih je potrebno preuzeti od dežurnog odgojitelja na glavnom ulazu Centralnog vrtića.

Molimo roditelje da se strogo pridržavaju vremenskih termina dovođenja i odvođenja djece.
Zahvaljujemo na razumijevanju, Uprava DV Ploče

21.05.2020.

Poštovani roditelji, kako bismo osigurali što sigurnije uvjete za boravak djece u dječjem vrtiću molimo vas da pročitate i poštujete slijedeće upute o načinu dovođenja/odvođenja djece iz vrtića: